Domluvíte si s námi zcela nezávaznou a bezplatnou schůzku na místě instalace nové kuchyně. Pokud okolnosti nedovolí schůzku uskutečnit na místě, může být provedena v našem studiu, je nutné znát rozměry místnosti do které bude kuchyně instalována. Kontakt zde

Během schůzky naplánujeme budoucí možnosti vaší nové kuchyně a povíme si důležité informace.

Na základě této schůzky vznikne bezplatně vypracovaná cenová nabídka. Pokud bude nabídka odpovídat Vaší představě, dohodneme si schůzku v našem studiu.

Zde vybereme veškeré dekory (dvířka, pracovní deska, korpus atd..), vybavení (typy výsuvů, výklopy, úchyty, sklo, umyvadlo, baterie, spotřebiče, atd…). Následně vytvoříme 3D fotorealistický grafický návrh Vaší nové kuchyně. Po vytvoření grafického návrhu a doladění přesných cen uzavíráme smlouvu o dílo. Do této chvíle je komunikace pro Vás zcela nezávazná a zdarma.

 

Vybereme termín realizace, uzavřeme řádnou smlouvu o dílo a pak už se můžete těšit na Vaši novou kuchyni na míru.

 

Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhla v těchto větších městech a obcích v jejich okolí: Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny , Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem a Žatec.