První krok pro vytvoření cenové nabídky přestavby Vašeho bytového jádra nebo koupelny je Váš telefonát na jeden z uvedených kontaktů (využijte bezplatnou linku 800 200 112) nebo Vaše osobní návštěva v našem studiu.

Domluvíte si s námi zcela nezávaznou a bezplatnou schůzku na místě budoucí přestavby. Pokud okolnosti nedovolí schůzku uskutečnit na místě, může být jednání uskutečněno v našem studiu, je zde ale nutné znát rozměry stávajícího bytového jádra nebo koupelny a okolí, pro případné změny současné dispozice.

Během schůzky naplánujeme budoucí podobu nového bytového jádra nebo koupelny. Probereme veškeré náležitosti týkající se hrubé stavby (zdící materiály, elektroinstalaci, vodoinstalaci, dveře a zárubně atd.). Poté se zaměříme na vnitřní vybavení (obkladový materiál, sanita atd.). V této fázi zatím neřešíme konkrétní zařízení, ale spíše se zabýváme rozpočty na něj určenými.

Na základě této schůzky vznikne bezplatně vypracovaná cenová nabídka rekonstrukce Vaší nové koupelny nebo bytového jádra.

Bude-li nabídka odpovídat Vaší představě, dohodneme si schůzku v našem koupelnovém studiu a provedeme zde konkrétní výběr obkladového materiálu a zařizovacích předmětů.

S výběrem vybavení vznikne 3D fotorealistický grafický návrh Vaší nové koupelny nebo bytového jádra. Zde uvidíte Vámi vybranou sérii obkladů v uspořádání, které budoe zcela odpovídat vašim představám. Také ideálně rozmístíme vše, co v koupelně bude (umyvadlo, vana, sprchový kout, najdeme vhodný prostor pro pračku atd.). Výběrem vybavení a obkladového materiálu je cena doladěna „na korunu“ přesně.

Po vytvoření grafického návrhu a doladění přesných cen uzavíráme smlouvu o dílo. Do této chvíle je komunikace pro Vás zcela nezávazná a zdarma.

Do smlouvy o dílo doplníme vhodný termín realizace rekonstrukce a pak se už můžete těšit na Vaši novou koupelnu nebo bytové jádro od společnosti Koupelny AZ.