Co přesně znamená kuchyňská linka míru?
V praxi tato věta znamená kuchyňskou linku vyrobenou přesně do prostoru pro ni určenému a samozřejmě ve vzhledu a s vybavením, které odpovídá vašim představám.

 

Co se starou kuchyňskou linkou?
Nemusíte mít starost, cena nové kuchyně zahrnuje demontáž a likvidaci stávající kuchyně (pokud ji vyžadujete, je možno pouze demontovat pro případ dalšího využití).

 

Mohu dodat vybavení kuchyně po vlastní ose?
Pokud se Vám tato varianta vyplatí tak samozřejmě, u nás ale platíte pouze 15% DPH a navíc poskytujeme i určité zvýhodnění cen.

 

Lze financovat pořízení kuchyně na míru ze stavebního spoření?
Samozřejmě, nepokládáme za nutné tuto možnost vyzdvihovat jako výhodu, jedná se o celkem častou a běžnou variantu financování.

 

Jak dlouho dopředu je nutné kuchyni na míru objednat?
Vzhledem k naší vytíženosti nejméně 2 měsíce dopředu, ale zkuste to kdykoliv (v případě, že začátek zítra je pozdě), za určitých podmínek je možné dohodnout rychlejší termín.

 

Jak si mohu objednat vaší návštěvu k zaměření?
Volejte zdarma zákaznickou linku 800 200 112, pište emaily, volejte na uvedené kontakty.
Vždy se Vám budeme ochotně věnovat.

Kolik stojí návštěva vašeho technika k zaměření kuchyně?
Tato služba je u nás zdarma, stejně jako vypracování následné cenové nabídky.

 

Kolik stojí vytvoření grafického 3D návrhu?
Pro naše zákazníky jsou grafické návrhy zdarma.

 

Jaký typ podlahy je nejvhodnější do panelového domu?
Nejčastěji se jedná o kombinace dlažby (chodby a kuchyně) a PVC (zbytek bytu), popř. místo PVC plovoucí podlaha. Velmi často se dají stejné PVC (méně často dlažba) pokládat do celého bytu (nebo do jeho části).

Jakékoliv další dotazy můžete konzultovat telefonicky, po e-mailu nebo osobně v našem interiérovém centru.

 

Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhla v těchto větších městech a obcích v jejich okolí: Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny , Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem a Žatec.