V naší nabídce naleznete velmi širokou škálu spotřebičů od renomovaných výrobců. Nejsme smluvně vázaní k prodeji určitých značek a tak je naše nabídka opravdu velmi pestrá. Dodáváme spotřebiče vestavné i volně stojící. Nabízíme velmi výhodné sety spotřebičů, kdy již od dvou kusů v sadě je cena výrazně příznivější ve srovnání s nákupem jednotlivých kusů. Při výběru spotřebičů je samozřejmostí naše odborné asistence, které vám pomůže vybrat optimální sestavu dle Vašich požadavků a současně vhodné do naplánované kuchyně.

 

Vybavení kuchyní je samostatnou kapitolou. Při sestavování kuchyně na míru řešíme komplexní systém, který se skládá z mnoha dostupných variant typů posuvných a sklopných mechanismů skla, úchytek, rámečků, atd … Každá kuchyně na míru je originál, každý zákazník vybaví kuchyň podle požadavků na funkčnost a finance.

 

Dřezy a baterie nabízíme také v mnoha typech a provedeních. I zde dbáme na vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Výběr je zde opravdu velký a záleží pouze na představě a požadavcích na tyto položky základní výbavy kuchyně. Dřezy dodáváme v provedení nerezovém, granitovém, tektonitovém, keramickém. Baterie nabízíme v klasickém provedení, zvýšené, s vytahovací sprchou, bezdotykové atd. Záleží jen na Vašem výběru ideálního, co potřebuje vaše kuchyně.

 

Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhla v těchto větších městech a obcích v jejich okolí: Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny , Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem a Žatec.