Během existence společnosti jsme mnohokrát řešili přestavbu interiéru pro zákazníky se sníženou pohyblivostí po úrazu, operaci, či trvale postiženého a samozřejmě i pro starší, částečně nemohoucí osoby.

Vzhledem ke spokojenosti zákazníků s naším přístupem a hlavně se zvoleným řešením úprav interiéru jsme se rozhodli na tuto oblast působení více zaměřit.

Abychom se dokázali co nejvíce přizpůsobit požadavkům zákazníků, spolupracujeme s fyzioterapeuty s bohatou zkušeností s prací s hendikepovanými klienty. Výsledkem je pak nejen kvalitně provedená rekonstrukce z pohledu stavebního, ale také z neméně důležitého pohledu ergonomického.

Začali jsme proto spolupracovat také s obecně prospěšnou společností Centrum Paraple, která již přes 20 let pomáhá lidem na vozíku s poškozením míchy. Získáváme tím další zkušenosti a informace o potřebách lidí, kteří v důsledku náhle vzniklého poškození míchy a omezení schopnosti pohybu musí upravit své bydlení. Potřebují úpravy, které jim zajistí co možná největší samostatnost a nezávislost na pomoci dalších osob.

Specializace se vztahuje zejména:

  • na bezbariérové řešení koupelny / bytového jádra pro přirozené využití bez kompromisů
  • na kuchyňské linky na míru plně přizpůsobené možnostem zákazníka
  • na řešení podlahových krytin – protiskluzové s vysokou životností a se snadnou údržbou
  • na posuvné dveře, které přinášejí praktické a pohodlné otevírání
  • na doplňkový program, který doladí interiér do posledního detailu (madla, úchytky atd…)

Veškeré informace o naší činnosti uvedené na našich internetových stránkách samozřejmě platí i pro realizace pro tělesně postižené zákazníky. Uvědomujeme si, že ne každý hendikepovaný člověk je schopen věnovat stejné úsilí při plánování interiérových úprav, jako člověk těšící se plnému zdraví.

Proto jsme připravili kroky vedoucí ke stejnému výsledku, za menšího zatížení zákazníka:

3D projekt koupelny/kuchyně u vás doma: Zde odpadá nutnost návštěvy našeho interiérového studia, vypravíme se za Vámi s „haldou“ katalogů a vzorníků a také s výkonným počítačem. Vybereme veškeré komponenty pro novou koupelnu či kuchyňskou linku a v počítači vytvoříme jejich dokonalý 3D model. Více informací o standardním procesu této služby v záložce Grafické 3D modely v odděleních Koupelny a Kuchyně.

Konzultace fyzioterapeuta: naplánovanou podobu nové koupelny/kuchyně konzultujeme s odborným fyzioterapeutem, který je informován o stavu pacienta a který doladí vše do posledního detailu dle individuálních potřeb zákazníka.

Úklid: Po dokončení prací nabízíme komplexní úklidovou službu celého bytu, ve kterém práce probíhaly.

Ubytování: Pomáháme vyhledat vhodné ubytování pro zákazníka po dobu rekonstrukce v zařízení splňujícím požadavky pro ubytování hendikepovaných osob.

Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhly v těchto větších městech a obcí v jejich okolí: Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny, Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem a Žatec.