Co je montovaná kuchyně

Principem montovaných kuchyní je kvalitní a současně cenově dostupný modulární systém skládající se z hotových skříněk podvozků i vrchních dodaných v rozloženém stavu. Rozsah dodávaných komponentů je velmi variabilní, skříňky jsou dodávány v mnoha různých velikostech a provedeních. Stejně tak variabilita barevného a tvarového provedení dvířek dokáže oslovit drtivou většinu zákazníků. Přesné představy o možnostech tohoto systému můžete provést v záložce Modulární systém.

Velkou výhodou je ve srovnání s kuchyní na míru cena. Sestava celé kuchyně se bez větších problémů dostává na polovinu ve srovnání s kuchyní na míru. Pro koho je kuchyně na míru svojím rozpočtem nevhodné a současně chce kuchyně vyřešit kvalitě a vzhledově velmi působivě je tento systém velmi vhodným řešením. Více v záložce Ceník.  

Modulárním skříňkovým systémem lze sestavit kuchyňskou linku v různých tvarech, provedení jako velmi solidní možnosti rozměrového vyladění do požadovaného prostoru. Samozřejmě se tento systém nedá srovnávat s kuchyní na míru, což ani není cílem tohoto vyřešené kuchyně.

Montované kuchyně nabízíme včetně montáže, ale tento systém bez problémů sestaví každý doma sám, čímž samozřejmě snižují náklady na novou kuchyni. Jsme připraveni asistovat při výrobě pracovních desek dle Vašeho výběru kuchyně (zde je stejný výběr jako u kuchyní na míru), stejně tak i přípravu na instalaci kuchyně se daří vyřešit za vás (viz informace v kuchyni na míru). 

Při plánování sestav montovaných kuchyní umíme, stejně jako u kuchyně na míru pomocí 3D návrhu. Každé plánování této kuchyně můžete považovat za tvůrčí výzvu a promyslet optimální sestavu s přehledem typů skřínek v ruce přímo na místě.

Možnosti vybavení montovaných kuchyní se nijak zásadně neodchylují od vybavení kuchyně na míru, lze instalovat stejné zabudované spotřebiče, senící, baterie. Ve větším rozsahu se zde používají volně stojící spotřebiče, které jsou při zachování podobných funkcí vždy ekonomičtějším ekvivalentem spotřebičů vestavných.

 

Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhla v těchto větších městech a obcích v jejich okolí: Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny , Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem a Žatec.