Zaměření a nabídka zdarma

Prvním krokem k vytvoření nabídky nabídky kuchyňské linky na míru je telefonování na jeden z uvedených kontaktů (využijte bezplatnou linku 800 200 112) nebo osobní návštěvu v našem studiu.

Domluvíte si s námi zcela nezávaznou a bezplatnou schůzku na místě instalace nové kuchyně. Pokud okolnosti nedovolí schůzku uskutečnit na místě, může být provedena v našem studiu, je nutné znát rozměry místnosti do které bude kuchyně instalována.

Během schůzky naplánujeme budoucí možnosti vaší nové kuchyně a povíme si důležité informace.

Na základě této schůzky vznikne bezplatně vypracovaná cenová nabídka. Pokud bude nabídka odpovedat Vaší představě, dohodneme si schůzku v našem studiu.

Ve výbavě (typy výsuvů, výklopky, úchyty, sklo, umyvadlo, baterie, spotřebiče, atd.) Výběr všech dekorů (barvy a tvar dveří, barva a typ pracovních desek, barva korpusů atd.

Po výběru dekorů a vybavení vytvoříme 3D fotorealistický grafický návrh Vaší nové kuchyně. Po vytvoření grafického návrhu a doladění přesných cen uzavíráme smlouvu o dílo. Do této chvíle je naše komunikace pro Vás zcela nezávazná a zdarma. 

 

Vybereme do smlouvy o dílo, které splňuje termín realizace a pak už můžete těšit na Vaši novou kuchyni na míru.

 

 Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhla v těchto větších městech a obcích v jejich okolí: Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny , Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem a Žatec.