Zaměření a nabídka zdarma

První krok pro vytvoření cenové nabídky pro přestavby Vašeho bytového jádra nebo koupelny je Váš telefonát na jednu z uvedených kontaktů (využijte bezplatnou linku 800 200 112) nebo osobní návštěvu v našem studiu. 

 

Domluvíte si s námi zcela nezávaznou a bezplatnou schůzku na místě budoucí přestavby. Pokud okolnosti nedovolí schůzku uskutečnit na místě přestavby, může být provedeno v našem studiu, je nutné znát rozměry stávajícího bytového jádra nebo koupelny a okolí, pro případné změny dnešní dispozice. 

 

Během schůzky naplánujeme budoucí možnosti svého nového bytového jádra nebo koupelny. Probereme veškeré náležitosti týkající se hrubých staveb (zdící materiály, elektroinstalaci, vodoinstalaci, dveře a zárubně atd.). Poté se zaměříme na vnitřní vybavení (obkladový materiál, sanita atd.). V této fázi zatím nevyžadujeme konkrétní zařízení, ale spíše se zabýváme rozpočty na nich určenými. 

 

Na základě této schůzky vznikne bezplatně vypracovaná cenová nabídka rekonstrukce vaší koupelny nebo bytového jádra. 

 

Bude-li nabídka odpovedat Vaší představě, dohodneme si schůzku v našem koupelnovém studiu a provedeme zde konkrétní výběr obkladového materiálu a všech zařízení. 

 

S výběrem vybavení vznikne 3D fotorealistický grafický návrh Vaší nové koupelny nebo bytového jádra. Zde uvidíte Vámi vybranou sérii obkladů v uspořádání, které budou zcela odpovídat vašim představám. Také ideálně rozmístíme vše, co v koupelně bude (umývadlo, vana, sprchový kout, vhodný prostor pro pračku atd.). Výběrem vybavení a obkladového materiálu je cena doladěna "na korunu".

 

Po vytvoření grafického návrhu a doladění přesných cen uzavíráme smlouvu o dílo. Do této chvíle je naše komunikace pro Vás zcela nezávazná a zdarma. 

Vybereme do smlouvy o dílo Vám vyhovuje termín realizace rekonstrukcí a pak už můžete těšit na Vaši novou koupelnu nebo bytové jádro od společnosti Koupelny AZ.

 

Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhla v těchto větších městech a obcích v jejich okolí: Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny , Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem a Žatec.