Koupelna/jádro na klíč

aše společnost provádí rekonstrukce a přestavby formou stavby "na klíč". To zjednodušeně znamená, že naposledy provedete hygienu ve stávajícím bytovém jádru či koupelně a příště si napustíte vanu, nebo se osprchujete ve zcela novém a kompletně dokončeném prostoru realizovaném přesně podle Vašich představ.

 

Naši řemeslníci jsou školeni pro práci s nejmodernějšími technologiemi a kladou důraz na vysokou kvalitu práce, která je pravidelně kontrolována stavbyvedoucím, jež má na starosti stavební dozor.

 

Používáme vysoce kvalitní stavební chemie Kiesel a Murexin.

 

Pro naše zákazníky máme připravenou důkladnou péči ještě před podpisem smlouvy, jako je zaměření u Vás doma a vypracování cenové nabídky zdarma, následné vytvoření 3D fotorealistického návrhu Vaší budoucí koupelny a další. K tvorbě 3D návrhu využíváme špičkový software, který umožňuje naplánovat koupelnu do nejmenších detailů. Samozřejmostí je odborná konzultace v našem studiu ohledně výběru nejvhodnějších zařizovacích předmětů.

 

 

Při podpisu smlouvy o dílo se písemně zavážeme nepřevýšit smluvenou cenu dle vyhotovené nabídky.

 

 

 Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhla v těchto větších městech a obcích v jejich okolí: Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny , Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem a Žatec.