Co je montovaná kuchyně

Principem montovaných kuchyní je kvalitní a zároveň cenově velmi dostupný modulární systém skládající se z hotových skříněk spodních i vrchních dodávaných v rozloženém stavu. Rozsah dodávaných komponentů je velmi variabilní, skříňky jsou dodávány v mnoha různých velikostech a provedeních. Stejně tak i variabilita barevného a tvarového provedení dvířek dokáže oslovit drtivou většinu zákazníků. Přesnou představu o možnostech tohoto systému si uděláte v záložce Modulární systém.

Velkou výhodou je ve srovnání s kuchyní na míru cena. Sestava celé kuchyně se bez větších problémů dostává na poloviční výši ve srovnání s kuchyní na míru. Pro koho je kuchyně na míru svým rozpočtem nevhodná a zároveň chce kuchyň vyřešit kvalitně a vzhledově velmi působivě je tento systém velmi vhodným řešením. Více v záložce Ceník.  

Modulárním skříňkovým systémem lze sestavit kuchyňskou linku v různých tvarech, provedeních a s velice solidními možnostmi rozměrového vyladění do požadovaného prostoru. Samozřejmě se tento systém svými možnostmi nemůže srovnávat s kuchyní na míru, což ale ani není smyslem takto vyřešené kuchyně.

Montované kuchyně nabízíme včetně montáže, nicméně tento systém bez problémů sestaví každý doma sám, čímž se samozřejmě snižují náklady na novou kuchyň. Jsme připravení asistovat při výrobě pracovní desky dle Vámi zvolené sestavy kuchyně (zde je stejný výběr, jako je tomu u kuchyní na míru), Stejně tak i přípravy pro instalaci kuchyně umíme vyřešit za Vás (viz informace v kuchyních na míru). 

Při plánovaní sestavy montované kuchyně umíme, stejně jako u kuchyně na míru pomoci 3D návrhem. Každopádně plánování této kuchyně můžete brát i jako tvůrčí výzvu a promyslet optimální sestavu s přehledem typů skříněk v ruce sami přímo na místě.

Možnosti vybavení montovaných kuchyní se nijak zásadně neliší od vybavení kuchyně na míru, lze instalovat stejné vestavné spotřebiče, dřezy, baterie. Ve větší míře se zde ale uplatňují volně stojící spotřebiče, které jsou při zachování obdobných funkcí vždy ekonomičtějším ekvivalentem spotřebičů vestavných.